mini logo color

Ideální pro rodiny s dětmi a školní skupiny

 Skiareál se nachází na dvou protilehlých stráních v obci Dolní Dvůr. V sezóně, za normálních sněhových podmínek je areál v provozu denně. Pro malé děti máme Kid Park s dvěma vleky, zázemím a kamerou. Díky mírnému sklonu sjezdovek je areál vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi a pro školní skupiny. 

 

KidPark – zábava na sněhu pro nejmenší

KidPark – zábava na sněhu pro nejmenší

KidPark areál s mírným svahem a dvěma vleky pro nejmenší. Vlek C – pomalu jedoucí vlek s talířovými unašeči. Vlek D - kid mini je tzv. „provázek“ děti nenastupují ani na kotvu, ani na tažný talíž, ale pouze se přidrží madel pomalu jedoucího vleku. Na sjezdovkách jsou tratě vyznačené dětskými tyčemi s pohádkovými postavičkami a další atrakce.

Více informací

Lyžařská škola pro celou rodinu

Lyžařská škola pro celou rodinu

Začátečníky naučí základy lyžování. Pokročilým sportovcům pomůže zlepšit jejich techniku. Výuku zajišťují výhradně profesionálních učitelé lyžování s odpovídající licencí. Servis vybavení patří do sítě Montana, což jej řadí k technologické špičce v oboru servisu lyžařského vybavení. SKI BARON se nachází přímo v areálu Skifamily u dolní stanice vleku.

Doporučujeme si výuku předem telefonicky, emailem nebo osobně na místě rezervovat.

Více informací

Skvělá zábava na upravené sjezdovce  po setmění

Skvělá zábava na upravené sjezdovce po setmění

Při dobrých sněhových podmínkách můžete lyžovat každý den za umělého osvětlení na sjezdovce č. 1 – Sluneční, vlek A – U Moravy. Večerní lyžování může být zrušeno, pokud nejsou dobré sněhové podmínky nebo je velmi špatné počasí. Informace o provozu pro aktuální večer zveřejňujeme na našich www stránkách.

Více informací

 

 

Skiareál na mapě

 

DolniDvur Mapa