Novinky v nové sezóně 2018 – 2019

Pro sezónu 2018 - 2019 jsme nově zavedli 1denní skipas střídavý, který je přenosný na rozdíl od ostatních skipasů (vhodné např. pro střídání rodičů). Novinkou je i 1denní skipas s večerním lyžováním. Dále nabízíme našim klientům kvalitní lyžování v našem partnerském Skiareálu Černý Důl, kde byla vybudována nová lanová dráha.  Tyto zvýhodněné permanentky si můžete zakoupit na základě vydané karty hosta u Vašich ubytovatelů (celková sleva vychází na 10 %).

Další výhodou jsou dětské permanentky dětí do 6 let věku zdarma, což platí pro všechny typy skipasů (vyjma sezónních a bodovek) při zakoupení alespoň s jedním shodným skipasem jednoho rodiče.

Nabízíme také výhodné ceny skupinových skipasů pro organizované skupiny škol a sportovních oddílů (pro žáky do 11,9 let a od 12 let). Na každých 10 vydaných permanentek je jedna volná ve stejné hodnotě. V ceně je i zdarma skibusová doprava do Černého Dolu (je nutno se předem domluvit na tel.č.: 608 476 112).

Dopravu skupin na večerní lyžování je možno objednat zdarma od počtu 8 lidí (dopravu je možno domluvit na tel.č.: 739 144 144).

V rámci zkvalitňování našich služeb (analýza návštěvnosti) využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.